Ziyaretçi Defteri

Site ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi aşağıda ki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

4 üzerine düşünceler “Ziyaretçi Defteri

 1. Sedat

  Selamın aleyküm.
  Adil arkadaş, şimdi ben bu uygulamaları yapıyorum iyi hoş güzel ve elimde BeagleBone Black diye bir cihaz var. Ben buna yaptığım apk uygulamalarını nasıl atabilirim? Bir bilgin varsa paylaşırsan memnun olurum.
  Bir diğer hususta şöyle ben bu cihaza android OS’u sd card’a kurarak çalıştırıyorum ve sd card üzerinden uygulama yükleyemiyorum. Google play yükledim onu da sağ olsun cihaz açmıyor. Ne yapmam gerekiyor sizce??

  Bu yorumu rapor et

 2. Adil Karaöz Yazının Yazarı

  Uygulama yükleyememenin sebebi nedir? Nasıl yüklemeye çalışıyorsun?
  En kolayı kendi bilgisayarından adb ile yükleyebilirsin. Google play yükleyebildiğin halde, diğer uygulamaları yükleyememenin sebebini anlayamadım.

  Google play çalışması için tüm kütüphanelerinin de cihaza kurulması lazım. http://goo.im/gapps/ adresinden android sürümüne ait google uygulamalarını yükleyebilirsin.

  Bu yorumu rapor et

 3. Adil Karaöz Yazının Yazarı

  @Eyüp
  Android studio ile hiç çalışmadım. Hep eclipse ile yaptım çalışmalarımı. Siteden aratarak vlc derlemeyi bulabilirsiniz. Amacınız sadece rtsp ile video oynatmaksa derlemenize bile gerek yok. Mevcut vlc sürümünü telefonunuza yükleyip, mrl yükle deyerek, rtsp adresini vermeniz yeterli olacaktır.

  Bu yorumu rapor et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*